Author: a***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I like good
顏色: 橘色
Price: HK$399.00
| Color | Piano Color |
| Type | T-Part Lace Wigs |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Lace Area | 13*4*1 |
| 淨重 | 200 g |
| 長度 | 30 cm |
| 頭圍 | 56 cm |
| SKU | sb2211161549268257 |
Author: a***0
Date:
Review: I like good
顏色: 橘色
Author: r***7
Date:
Review: one of my favorite wig 😍 I am in love with it ,it's very nice 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰💓💓💓💓💓💓💓❤️❤️❤️💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍❤️❤️💓💗💗💗💗🥰🥰💗♥️💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
顏色: 橘色
Author: z***2
Date:
Review: very beautiful 😍 🤩 👌 perfect fit 🥰😍😍🥰
顏色: 間色
Author: e***5
Date:
Review: Bien
顏色: 間色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.